Програма фестивалю:

[vc_row 0=»»][vc_column 0=»»][vc_column_text]

Пазли історії 2019

Щорічний фестиваль проектів «Пазли історії», нагородив своїх учасників.

Двадцять першого листопада, у міському палаці творчості учнів, о 15:00 відбулася урочиста церемонія нагородження учасників, вже щорічного фестивалю історико пізнавальних проектів «Пазли історії».

Висловлюємо подяку усім партнерам нашого фестивалю, за допомогу в його організації та проведенні, а саме:

 • бізнес платформі «Мрійдій»;
 • event-company «SuperСвято»;
 • «MSTAR-production»;
 • ГО «Перлина»;
 • Міському палацу творчості учнів;
 • Управлінню освіти Миколаївської міської ради.

Цього року, фестиваль відзначився найбільшою кількістю поданих проектів за усю історію проведення. Був поданий 41 різноманітний проект від 27 шкіл та навчальних закладів з усього Миколаєва. Також, у цьому році проекти учасників оцінювали шість членів журі, що для нас, теж є рекордом, а саме:

 • Андрій Віталійович Нерода – режисер, піар-технолог, автор багатьох соціальних проектів, організатор всеукраїнських та міжнародних фестивалів, керівник гуртка «Школа ТV» міського Палацу Творчості учнів;
 • Євгеній Юрійович Парамонов – відомий миколаївський краєзнавець, викладач Палацу творчості учнів;
 • Ганна Павлівна Ганжул – менеджер проектів КУ “Агенція розвитку Миколаєва” та позаштатний радник Миколаївського міського голови;
 • Віталій Михайлович Філін — директор ГО «Миколаївський клуб мандрівників», член громадської ради розвитку туризму Миколаєва та Миколаївської області Філін Віталій Михайлович;
 • Олександр Ігорович Смирнов – старший викладач кафедри історії та археології МНУ ім. Сухомлинського;
 • Олена Вікторівна Гаврилова – викладач школи екскурсоводів, Кандидат педагогічних наук, доцент за наказом кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв».

Для учасників фестивалю, вісімнадцятого листопада було проведено два майстер-класи від Андрія Віталійовича Нероди та Олександра Ігоровича Смирнова, які відвідали учні восьми навчальних закладів, що приймали участь у фестивалі.

У цьому році, до класичних номінацій, було додано нову: Відеопроект на тему: «За що я люблю Миколаїв», у якій взяло участь 10 проектів, а переможцем став проект Міської станції юних техніків «Миколаївський зоопарк».

Участь у цьогорічному онлайн голосуванні взяли близько 500 осіб, і найбільшу кількість голосів (190 унікальних голосів) набрав проект Миколаївського класичного ліцею «Спортивна гордість нашого міста».

На церемонії нагородження члени журі й організатори висловили свою подяку учасникам фестивалю за їх унікальні проекти. Усі учасники фестивалю отримали дипломи, а переможці у номінаціях отримали пам’ятні плакетки.

Також на церемонії нагородження виступили колективи та ансамблі: «Дивертисмент», «Юність Прибужжя», «Домісолька», «Джерельце» та соліст ансамблю гітаристів. Усі вони показали унікальні та неймовірно гарні виступи, які додали неймовірну атмосферу у церемонію нагородження.

Олена Сорочан

[/vc_column_text][vc_text_separator title=»» border_width=»3″][vc_column_text]Для участі у фестивалі потрібно зробити лише три кроки:

 1. Зібрати команду (учні, клас, збірна школи, учень та батьки, учні та вчитель) або самостійно стати учасником (учень, вчитель);
 2. Вигадати ідею проекту, який допоможе всім дізнатися про відомі пам’ятки або відомих людей міста Миколаєва;
 3. Зареєструватися на сайті: http://www.pazlfest.in.ua/, заповнивши онлайн-анкету.

[/vc_column_text][vc_text_separator title=»» border_width=»3″][vc_column_text]

Пазли історії 2018

Двадцять дев’ятого листопада, в міському палаці творчості учнів, о 15:00 відбулася урочиста церемонія нагородження фестивалю історико пізнавальних проектів «Пазли історії 2018».

На церемонію були запрошені усі учасники фестивалю, члени журі. Також у залі були присутні представники ЗМІ та влади.

Усього участь у фестивалі взяло 22 проекти  від 11 навчальних закладів Миколаєва. Учасники змагалися між собою у чотирьох номінаціях: «Популяризація історії рідного міста», «Історична довідка», «Сучасна історія» та «Відеопроект». Також на сайті фестивалю було проведено онлайн-голосування, в якому віддали свої голоси близько 800 миколаївців.

Членами журі фестивалю у цьому році були:

 • Нерода Андрій Віталійович – режисер, піар-технолог, викладач Школи-ТБ,
 • Парамонов Євгеній Юрійович – відомий миколаївський краєзнавець, викладач Палацу творчості учнів,
 • Жуліна Катерина Анатоліївна – режисер телепроекту «Новий день» на телеканалі Миколаїв, викладач кафедри журналістики Чорноморського Національного Університету ім. Петра Могили та
 • Ганжул Анна Павлівна – менеджер проектів «Агенції розвитку Миколаєва», позаштатний радник міського голови

Члени журі провели декілька пізнавальних майстер-класів для учасників фестивалю. Краєзнавець Парамонов Євгеній Юрійович розповів цікаві факти про рідне місто Миколаїв, які розкрили для кожного щось нове в історії  рідного краю. Для того щоб навчити учасників презентувати свої проекти, правильно розкривати ідею та поширювати її – були запрошені: режисер проекту «Новий День» на телеканалі «Миколаїв», викладач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили — Катерина Анатоліївна Жуліна та режисер, піар-технолог — Андрій Віталійович Нерода.

Переможці фестивалю:

Переможцем в онлайн голосуванні «Онлайн Зірка» став Миколаївський юридичний ліцей, за проект: «Увіковічення історії діяльності Миколаївської «Просвіти» людськими руками: тоді, сьогодні, назавжди»

Також титулом «Золотий пазл» були відзначені проекти, які отримали окреме визнання всіх членів журі:

Фестиваль «Пазли Історії», не має аналогів в Україні та є основним майданчиком, для талановитої молоді, яка любить історію свого рідного краю, пишається нею та популяризує її.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]