Положення

Положення

Фестивалю історико-пізнавальних проектів

«Пазли Історії 2019»

 1. Загальні положення

Фестиваль «Пазли Історії 2019» (далі за текстом – Фестиваль) проводиться у м. Миколаєві і засновано громадською організацією «Перлина» та Управлінням освіти Миколаївської міської ради які і є його організатором.

Фестиваль засновано з метою популяризації історичних місць м. Миколаєва, об’єднання та активізації молоді, з метою розвитку історії Миколаєва.

Миколаїв — перше місто, в якому запуститься унікальний проект «Пазли Історії». І ми маємо зробити так, щоб жителі нашого міста не тільки знали історичні пам’ятки, але ї пишалися історією свого рідного міста.

 1. Мета та завдання фестивалю:
 • популяризація історичних місць м. Миколаєва;
 • збереження історії м. Миколаєва та Миколаївщини;
 • стимулювання підвищення рівня суспільної активності молоді;
 • сприяння формуванню активної життєвої позиції серед молоді;
 • сприяння розвитку різноманітних історичних проектів серед молоді м. Миколаєва;
 • виявити творчо обдарованих молодих людей;
 • створити умови для популяризації історичних місць м. Миколаєва;
 • створити банк даних (реєстр) активної молоді Миколаївської області;
 • створити банк даних (реєстр) активної молоді Країн Учасників;
 • налагодити комунікацію між активною молоддю різних Країн;
 • популяризація історичної спадщини серед молоді;
 • підтримка молодіжної ініціативи.
 1. Актуальність фестивалю

В кожній європейській країні, молодь знає історію не тільки своєї країни, але і рідного містечка, вулиці і будинків. Європейська молодь пишається кожною  історичною пам’яткою свого міста. Проект «Пазли Історії» — це унікальна можливість завдяки фестивалю «Пазли Історії» популяризувати історичні пам’ятки нашого міста та області.

Створюючи категорії організатори проекту мають можливості максимально розшити аудиторію учасників проекту. Саме ці категорії допоможуть знайти активних людей, які люблять та цінують своє місто. І допоможуть реалізувати найцікавіші проекти по збереженню та популяризації пам’яток історії.

 1. Засновники та організатори фестивалю:
  • Громадська організація «Перлина».
  • Управління освіти Миколаївської міської ради
 2. Співзасновники та спонсори фестивалю
  • Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради;
  • «M-Star Production»;
  • Event company «Super Свято».
 3. Програма фестивалю:

Фестиваль проходить у два відбіркові тури:

З 20.10.19 – 05.11.19 включно, учасники мають можливість подавати свої проекти на номінації.

Перший відбірковий тур (10.11.19 — 11.11.19). Будуть опрацьовані усі подані проекти та заявки, згідно номінації. Учасники, що пройдуть перший відбірковий тур, отримають лист-запрошення та можливість безкоштовно відвідати майстер класи від знавців історії рідного краю, медійників, PR спеціалістів, та отримають корисні поради для доопрацювання своїх проектів.

Другий відбірковий тур (10.11.19 – 19.11.19). Усі проекти що приймають участь у фестивалі, будуть презентовані на сайті фестивалю для голосування усім охочим.

Засідання членів журі (20.11.19).

Голосування членів журі згідно з критеріями оцінювання проектів; підрахунок голосів, з офіційного сайту фестивалю.

Гала концерт та нагородження (о 15:00 21.11.19).  На концерті будуть презентовані проекти учасників — переможців, та їх нагородження. Для можливості подальшої підтримки проектів, до залу будуть запрошені представники влади, бізнесу, ЗМІ, та громадські активісти, потенційні інвестори.

 1. Умови участі

До участі в фестивалі проектів допускаються матеріали, створені творчими колективами та окремими авторами.

Рекламні матеріали до розгляду не приймаються.

Забороняється використовувати чужі тексти або ідеї. У разі недотримання цієї умови робота відкликається від участі у фестивалі.

Всі умови  та вимоги цього положення є обов’язковими для виконання усіма зацікавленими особами: Організаторам, Спонсором, Учасниками Фестивалю та Переможцями Фестивалю. Заявка-анкета додається до положення фестивалю.

До заявки додаються: Назва проекту, назва команди (учасники, кількісний склад) / або окремого автора. Проект має бути створений у форматі презентації(*.pptx), або документу (*.docx), та запаковані у архів (*.zip / *.rar). Архів необхідно надіслати через сервіс «Google drive». Посилання на архів необхідно обов’язково надіслати у заявці. Заявки без посилання розглядатися не будуть.

 1. Учасники фестивалю:

В кожній номінації просуджуються такі місця:

 • Гран-прі;
 • Лауреат.
 1. Номінації:
 • Популяризація історії рідного міста;
 • Історична довідка;
 • Сучасна історія;
 • Відеопроект на тему: «За що я люблю Миколаїв».
 1. Критерії оцінювання:
 • оригінальність задуму;
 • відповідність теми;
 • актуальність;
 • змістовність.
 1. Вимоги до проектів

Теми мають відповідати концептуальній ідеї фестивалю.

Представлені на фестивалі проекти мають відповідати законодавству України, етичним нормам, не містити матеріали насилля, порнографії, неповаги до інших, не суперечити загальновизнаним науковим та історичним фактам.

Мова проекту: українська.

 1. Нагородження учасників

Усі учасники фестивалю нагороджуються дипломами учасника фестивалю. Переможці фестивалю отримують пам’ятні плакетки.

 1. Фінансові умови фестивалю

Фестиваль є некомерційним заходом і не передбачає отримання організаторами прибутку, вступний внесок для учасників не передбачений.

 1. Оргкомітет Фестивалю

Організаційний комітет фестивалю є його вищим органом управління: відповідає за організацію і проходження фестивалю в цілому; здійснює інформаційно-методичне його забезпечення; підбиває підсумки фестивалю.

Оргкомітет визначає умови проведення фестивалю; проводить збір заявок; затверджує план заходів і програм фестивалю; встановлює склад і кількість членів журі.

Оргкомітет залишає за собою всі права на трансляцію по радіо та телебаченню матеріалів, Гала-концерту та нагородження, а також розповсюдження матеріалів без виплати гонорару учасникам. У випадку виникнення суперечок при тлумаченні умов фестивалю єдиним правильним текстом є український.

 1. Журі фестивалю

Для оцінки проектів створюється компетентне та кваліфіковане Журі. До складу Журі не можуть входити особи, які беруть участь у створені проектів, затверджених до участі у фестивалі.

Журі встановлює переможців та визначає їх місця.

 1. Авторські права та право власності

Керуючись чинним законодавством України організатор фестивалю має право розміщувати всі отримані матеріали (друковані, аудіо-, відеоматеріали) що створені в рамках чи на підставі фестивалю, на власних сайтах та сайтах інформаційних партнерів.

Надсилаючи заявку на участь у Фестивалі, автор або команда погоджується з усіма пунктами цього Положення та укладає ліцензійний договір на невиключні майнові права на використання відповідного об’єкту інтелектуальної власності Організаторами Фестивалю.

Символіка, найменування, положення є власністю організаторів і використовуватись третіми особами в комерційних і рекламних цілях можуть тільки з письмового дозволу власників.

 1. Заключні положення

Участь у фестивалі передбачає безумовне дотримання всіх пунктів цього Положення, додатків до нього та інших документів, пов’язаних з проведенням фестивалю.

Контакти:

E-mail: pazlfest@gmail.com

Офіційний сайт фестивалю: pazlfest.in.ua